Kurutma Makinesi Bakımı ve Tamiri

Kurutma Makinesi Bakımı ve Tamiri

Kurutma Makinesi Bakımı ve Tamiri

Kış ayları geldiğinde özellikle bayanlar çamaşır kurutma bakımından büyük sıkıntı çekmektedir. Çamaşırların yıkanmasından sonra kuruması için gerekli alan kendisine bulamadığı için çaresiz bir şekilde düşünmektedir. Oda içerisinde çeşitli askılıklar yardımı ile çamaşırlarını kurutmaya çalışan bayanlar olsa da, kurutma makinesi kullananlarda mevcuttur. Sağlık açısından ev içerisine asılarak kurumaya bırakılacak olan çamaşırlar olumsuzluk teşkil etmesinden dolayı, kurutma makineleri içinde gerekli işlemlerin sağlanması önemlidir.
Her elektronik eşyada olduğu gibi kurutma makinelerinde de zaman zaman arızalar yaşanabilmektedir. Bu da uzman eller tarafından tamir edilmediği sürece, makinenin rutin çalışmasına engel olacak sorunlar daha da çoğalabilmektedir. Hem makine arızasına neden olabildiği gibi, hem de kurutmaya bırakılacak kıyafetlerde zarar görmüş olacaktır.

İstanbul, Çerkezköy, illerindeki tüketicilerin uzun bir zamandır güvenle başvurdukları servisimizdeki geniş ağ ile sizlere kalıcı çözümler sağlamaktayız. Kurutma makinelerinde karşılaşılmış sorunların çok kolay bir şekilde çözülerek günlük işlerinizde herhangi bir aksaklık yaşatmadan çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Evinizde ya da iş yerinizde yer alan kurutma makinelerini güvenli bir şekilde tamir ederek montajını sağlıyoruz.

Kurutma makinelerinde sık şekilde karşılaşılmış sorunların birden fazlasına neden olan durum kullanıcı hatasıdır. Bunun yanı sıra farklı ısıtma problemleri de yaşanabilmektedir. Düzenli şekilde temizliği gerçekleştirilmemiş kurutucularda zaman içerisinde hava kanallarında tıkanma meydana gelir. Bu durum karşısında kurutma makinesi de arızalanabilecektir. Böyle olunca kurutma makinesi tamir ve bakım işlemleri devreye girecektir. İki yılda bir rutin şekilde temizlik ve periyodik bakımı yapılması gerekmektedir. Düzenli şekilde yapılacak bakım sonrasında makinelerin kullanım süresi uzamış olacaktır. Makinenizde herhangi bir arıza ile karşılaştığınız zaman çözüm odaklı çalışan servisimizden gönül rahatlığı ile destek alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak tamir, montaj ve bakım hizmeti veriyoruz.

Uzman Ekip

Çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir.

Garantili Yedek Parça

Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

Ücretsiz Arıza Tespiti

Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın arıza tespitini gerçekleştirebiliriz

Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı

Teknik Servis ödemesini kredi kartıyla online veya yerinde POS cihazımızla yapabilirsiniz.

Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Teknik Desteği İçin Bize Ulaşın

7/24 Teknik Servis Hizmeti

TIKLA ARA