Klima Bakımı ve Tamiri

Klima Bakımı ve Tamiri

Klima Bakımı ve Tamiri

Firmamız kaliteli hizmet ve ekonomik fiyat anlayışıyla her marka ve model klimanız için uzman kadrosu ile bakım hizmetleri vermektedir.

İstanbul , Çerkezköy ilçelerine bakıma ihtiyacı olan klimalarınızın periyodik bakımları gün içerisinde bulunduğunuz bölgede uzman ekibimiz ve gelişmiş araçlarımız ile etkili bir şekilde yapılmaktadır.

Klimalar düzenli kullanımlar sonucu filtreleri içerisinde çeşitli toz ve bakteri gibi ortamda bulunanlar için zararlı olabilecek maddeler barındırabilmektedir. Bu anlamda klimalarınızın belli aralıklarda düzenli ve profesyonel bir şekilde bakımı yapılmalıdır. Düzenli bakımı yapılan klimalar ekonomik ısıtma ve soğutma sağladığından sizler için daha kullanışlı bir hale dönüşmektedir.

Klima Bakımı ile ilgili daha detaylı bilgi ve randevu için İletişim sayfamızdaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilir İstanbul’ın her ilçesine aynı gün içerisinde randevu alabilirsiniz.Klima tamiri konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız, yapmış olduğu tüm işlerde marka ve model ayırt etmeksizin müşterilerimizi memnun etmeyi bir numaralı hedefi haline getirmiştir.

Çeşitli sebeplerden dolayı bozulan veya tamire ihtiyacı olan klimalarınızın tamiri, en kısa sürede uzman çalışanlarımız tarafından adresinize gelerek yapılmaktadır.

Tamire ihtiyacı olan klimalarınız firmamız tarafından kısa sürede tamir edilmekte, parça değişim gibi durumlarda orijinal yedek parça değişim yapılmaktadır. Firmamız tarafından değişimi yapılan parçalar firmamızın garanti kapsamında sayılmaktadır.

Klima tamiri ile ilgili daha detaylı bilgi ve randevu için İletişim sayfamızdaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilir İstanbul’ın her ilçesine aynı gün içerisinde randevu alabilirsiniz.

Uzman Ekip

Çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir.

Garantili Yedek Parça

Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

Ücretsiz Arıza Tespiti

Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın arıza tespitini gerçekleştirebiliriz

Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı

Teknik Servis ödemesini kredi kartıyla online veya yerinde POS cihazımızla yapabilirsiniz.

Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Teknik Desteği İçin Bize Ulaşın

7/24 Teknik Servis Hizmeti

TIKLA ARA